ADO Den Haag VO Voetbal League

Beste VO League deelnemers en docenten/begeleiders,
De laatste wedstrijden voor de VO Voetbal League zijn ingepland op vrijdag 21 april, vrijdag 12 mei en vrijdag 2 juni. We hebben in overleg besloten om geen wedstrijden te spelen in de ‘meivakantie’, op 19 mei (Schoolvoetbaltoernooi) en 26 mei (Hemelvaartperiode).
De finaledag is nu gepland op donderdag 8 juni in het Kyocera Stadion. Hieronder nog een overzicht.

Competities
Gervane Kastaneer League (jongens onder 14 jaar)
Deze competities is afgerond, iedereen heeft 7 wedstrijden gespeeld waarvan de top 4 zal spelen in de finale.
Nadine Noordam League (Meisjes onder 15 jaar en onder 17 jaar)
Deze competitie loopt nog door. Programma NNL (5 wedstrijden) op 21 april 2017 en 12 mei 2017. De top 4 zal spelen in de finale op donderdag 8 juni.
Danny Bakker League (jongens onder 16 jaar)
Deze competitie loopt nog door. Programma DBL (20 wedstrijden) op 21 april 2017, 12 mei 2017 en 2 juni 2017. De top 8 zal spelen in de finale.

Finales
De finalewedstrijden zullen gehouden worden op DONDERDAG 8 juni 2017.
Tijd: 16 – 19.30 uur
16.00 uur Halve finales Nadine Noordam League
16.30 uur Halve finales Gervane Kastaneer League
17.00 uur Finale Nadine Noordam League
17.00 uur Kwartfinale Danny Bakker League (1 wedstrijd)
17.30 uur Finale Gervane Kastaneer League
17.30 uur Kwartfinale Danny Bakker League (1 wedstrijd)
18.00 uur Kwartfinales Danny Bakker League (2 wedstrijden)
18.40 uur Halve finales Danny Bakker League
19.15 uur Finale Danny Bakker League
Locatie: Kyocera Stadion, ADO Den Haag

Meer informatie

Danny Bakker League

Jongens onder 16

Meer weten?

Gervane Kastaneer League

Jongens onder 14

Meer weten?

Nadine Noordam League

Meiden onder 15 en onder 17

Meer weten?

Danny Bakker League

Danny Bakker League
Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Media Sponsor Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Hofstad mavo1052317101020000-20055
Johan de Witt 2961219991800000055
Heldring VMBO871022881600000054
Lyceum Zandvliet1131710111122000-10053
De Einder103161011101900000050
Roemer Visscher 28512168816000-10047
SG Zuidwest843115881600000047
Johan de Witt 11031610101018000-10047
Diamant College92167991800000043
Maris College831410881600000042
Vatelschool72238771400000036
Flex College821579813000-20035

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • OSM created by Gamebasics
  • OSM created by Gamebasics

Preferred Suppliers

  • Parnassia
  • After's Cool