ADO Den Haag VO Voetbal League

Beste VO League deelnemers,

Na een korte vakantie waarin iedereen even bij kon komen van alle schoolactiviteiten en de eerste wedstrijden in de ADO Den Haag VO Voetbal League, wordt vrijdag 13 januari a.s. de ADO Den Haag VO Voetbal League weer hervat met wedstrijden uit de Gervane Kastaneer League (JO14) en de Danny Bakker League (JO16)!

De komende weken zullen er per speelronde max. 6 wedstrijden gepland worden, dit doen we omdat we al om 21.00 uur de sporthal moeten verlaten, zodat een andere huurder op tijd de sporthal in kan. Met ingang van 10 februari hebben wij de sporthal een uurtje langer zodat we meer wedstrijden in kunnen plannen en het speelschema weer recht kunnen trekken! Het kan de komende weken dus voorkomen dat jouw team niet om de week een wedstrijd heeft, dit vinden wij natuurlijk erg jammer maar is helaas niet anders!

Meer informatie

Danny Bakker League

Jongens onder 16

Meer weten?

Gervane Kastaneer League

Jongens onder 14

Meer weten?

Nadine Noordam League

Meiden onder 15 en onder 17

Meer weten?

Danny Bakker League

Danny Bakker League
Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Media Sponsor Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Hofstad mavo8422148816000-20044
Roemer Visscher 26501156612000-10038
Heldring VMBO550015551000000035
Roemer Visscher 17403127710000-60030
SG Zuidwest52218551000000028
Johan de Witt 244001244800000028
Lyceum Zandvliet610536612000-10026
Maris College52036551000000026
Diamant College60151661200000025
De Einder51134551000000024
Vatelschool51134551000000024
Johan de Witt 152036558000-10023
Flex College51134558000-30019

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • OSM created by Gamebasics
  • OSM created by Gamebasics

Preferred Suppliers

  • Parnassia
  • After's Cool