ADO Den Haag VO Voetbal League

Beste VO League deelnemers,

Na een korte vakantie waarin iedereen even bij kon komen van alle schoolactiviteiten en de eerste wedstrijden in de ADO Den Haag VO Voetbal League, wordt vrijdag 13 januari a.s. de ADO Den Haag VO Voetbal League weer hervat met wedstrijden uit de Gervane Kastaneer League (JO14) en de Danny Bakker League (JO16)!

De komende weken zullen er per speelronde max. 6 wedstrijden gepland worden, dit doen we omdat we al om 21.00 uur de sporthal moeten verlaten, zodat een andere huurder op tijd de sporthal in kan. Met ingang van 10 februari hebben wij de sporthal een uurtje langer zodat we meer wedstrijden in kunnen plannen en het speelschema weer recht kunnen trekken! Het kan de komende weken dus voorkomen dat jouw team niet om de week een wedstrijd heeft, dit vinden wij natuurlijk erg jammer maar is helaas niet anders!

Meer informatie

Danny Bakker League

Jongens onder 16

Meer weten?

Gervane Kastaneer League

Jongens onder 14

Meer weten?

Nadine Noordam League

Meiden onder 15 en onder 17

Meer weten?

Danny Bakker League

Danny Bakker League
Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Media Sponsor Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Hofstad mavo1052317101020000-20055
Heldring VMBO871022881600000054
Roemer Visscher 27601187714000-10045
Johan de Witt 2660018661200000042
Lyceum Zandvliet911749918000-10039
Diamant College81164881600000036
De Einder72147771400000035
Maris College72147771400000035
SG Zuidwest62319661200000033
Vatelschool62137661200000031
Roemer Visscher 17403127710000-60030
Flex College711547712000-30027
Johan de Witt 1620466610000-10027

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • OSM created by Gamebasics
  • OSM created by Gamebasics

Preferred Suppliers

  • Parnassia
  • After's Cool