ADO Den Haag VO Voetbal League

Beste VO League deelnemers en docenten/begeleiders,
De laatste wedstrijden voor de VO Voetbal League zijn ingepland op vrijdag 21 april, vrijdag 12 mei en vrijdag 2 juni. We hebben in overleg besloten om geen wedstrijden te spelen in de ‘meivakantie’, op 19 mei (Schoolvoetbaltoernooi) en 26 mei (Hemelvaartperiode).
De finaledag is nu gepland op donderdag 8 juni in het Kyocera Stadion. Hieronder nog een overzicht.

Competities
Gervane Kastaneer League (jongens onder 14 jaar)
Deze competities is afgerond, iedereen heeft 7 wedstrijden gespeeld waarvan de top 4 zal spelen in de finale.
Nadine Noordam League (Meisjes onder 15 jaar en onder 17 jaar)
Deze competitie loopt nog door. Programma NNL (5 wedstrijden) op 21 april 2017 en 12 mei 2017. De top 4 zal spelen in de finale op donderdag 8 juni.
Danny Bakker League (jongens onder 16 jaar)
Deze competitie loopt nog door. Programma DBL (20 wedstrijden) op 21 april 2017, 12 mei 2017 en 2 juni 2017. De top 8 zal spelen in de finale.

Finales
De finalewedstrijden zullen gehouden worden op DONDERDAG 8 juni 2017.
Tijd: 16 – 19.30 uur
16.00 uur Halve finales Nadine Noordam League
16.30 uur Halve finales Gervane Kastaneer League
17.00 uur Finale Nadine Noordam League
17.00 uur Kwartfinale Danny Bakker League (1 wedstrijd)
17.30 uur Finale Gervane Kastaneer League
17.30 uur Kwartfinale Danny Bakker League (1 wedstrijd)
18.00 uur Kwartfinales Danny Bakker League (2 wedstrijden)
18.40 uur Halve finales Danny Bakker League
19.15 uur Finale Danny Bakker League
Locatie: Kyocera Stadion, ADO Den Haag

Meer informatie

Danny Bakker League

Jongens onder 16

Meer weten?

Gervane Kastaneer League

Jongens onder 14

Meer weten?

Nadine Noordam League

Meiden onder 15 en onder 17

Meer weten?

Danny Bakker League

Danny Bakker League
Team GW W G V Pnt Tenue aan Compleet team aanwezig Sportief gedrag Aanwezig thema- bijeenkomsten Media Sponsor Gele kaart Rode kaart Team afwezig zonder afmelding Totaal
Heldring VMBO1110103111112050000078
Johan de Witt 2118122511112200000069
Roemer Visscher 21262420111122500-20067
Maris College115151611112250000065
Vatelschool11623201111225000-5064
Hofstad mavo1253418111022000-30058
De Einder113171011112150000058
Johan de Witt 11141613111120000-10054
Lyceum Zandvliet1131710111122000-10053
SG Zuidwest11533181010200000-5053
Diamant College11119411112250000053
Flex College11218710815000-20038

Founding Partners

  • ADO Den Haag in de Maatschappij
  • Gemeente Den Haag
  • OSM created by Gamebasics
  • OSM created by Gamebasics

Preferred Suppliers

  • Parnassia
  • After's Cool